Kalkulačka Quadro
Barevný svět pro naše děti

ÚČASNÍCI SOUTĚŽE

„VYHRAJTE BAZÉN DO VAŠÍ ŠKOLKY, BUDOU MÍT RADOST KLUCI I HOLKY“

Seznam soutěžících:

Slosovatelné čísloNázev školkyMěstoDatum přihlášení
1.MŠ logopedickáOstrava - Poruba2017-03-07
2.Mateřská škola Rožmitál p.Tř.Rožmitál pod Třemšínem2017-03-07
3.Mateřská škola HořesedlyHořesedly2017-03-07
4.MŠ ŠumiceŠumice2017-03-07
5.Doctrina - střední škola, základní škola a mateřská škola, s.r.o.Liberec 42017-03-07
6.Základní škola a mateřská škola Brno, Blanenská 1, přísp.org.Brno - Jehnice2017-03-07
7.MŠ BeruškaFrýdek- Místek2017-03-07
8.Moravská ChrastováBrněnec2017-03-07
9.MŠ Jiřice u MiroslaviJiřice u Miroslavi2017-03-07
10.Školička u lesaOstrava2017-03-07
11.Základní škola a Mateřská škola Sedlec, okres Břeclav, příspěvková organizaceSedlec2017-03-08
12.Mateřská škola Zlín, Dětská 4698, příspěvková organiazceZlín2017-03-11
13.Základní škola a Mateřská škola, Lanškroun, Dolní Třešňovec, okres Ústí nad OrlicíLanškroun2017-03-13
14.Mateřská škola Sokolov, Kosmonautů 1881Sokolov2017-03-13
15.ZŠ a MŠ Březí, příspěvková organizace, okres BřeclavBřezí2017-03-13
16.Mateřská škola Odolena VodaOdolena Voda2017-03-15
17.Mateřská škola Hvězdička v Praze 12Praha 4 - Kamýk2017-03-16
18.Mateřská škola Zbraslav, okr. Brno-venkov, příspěvková organizaceZbraslav u Brna2017-03-16
19.Školka Pod LesemLitvínov2017-03-19
20.SŠ a ZŠ prof. Z. Matějčka OlomoucOlomouc2017-03-20
21.MŠ, ZŠ, SŠ pro sluchově postiženéČeské Budějovice2017-03-24
22.ZŠ a MŠ HRABINA, MŠ HornickáČeský Těšín2017-03-28
23.Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Lovecká 11, příspěvková organizaceJablonec nad Nisou2017-03-29
24.MŠ Trojlístek Praha 42017-04-19
25.Mateřská škola KošťanyKošťany2017-04-19
26.ZŠ a MŠ Staré SplavyStaré Splavy2017-04-20
27.Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská školaSedliště2017-04-25
28.Mateřská škola U STROMU, Ovčí Hájek 2174/46, Praha 13Praha2017-04-26
29.MŠ MikovickáKralupy nad Vltavou2017-04-26
30.Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Valčíka 4411, příspěvková organizaceOstrava - Poruba2017-04-28
31.Soukromá mateřská škola, o.p.s. Ústí nad Labem2017-05-02
32.MŠ Obora Kaznějov2017-05-09
33.Masarykova základní škola a mateřská škola Český Těšín, pracoviště MŠ Komenského 610 a MŠ Akátová 17 Český Těšín2017-05-19
34.ZŠ a MŠ NedašovNedašov2017-05-22
35.Základní škola, Prosiměřice, okres Znojmo, příspěvková organizaceProsiměřice2017-05-22
36.Lentilka - firemní mateřská škola JMKBrno2017-05-24
37.Církevní mateřská škola LoďkaČeský Těšín2017-05-30
38.ZŠ Koryčanské PasekyRožnov pod Radhoštěm2017-05-30
39.Mateřská škola Ostrava, Poděbradova 19, příspěvková organizaceOstrava2017-05-30
40.Mateřská škola OhrozimOhrozim2017-05-30
41.Dětská skupina VoděradySkalice nad Svitavou2017-05-30
42.Dětské centrum VeskáVeská, Sezemice2017-05-30
43.MŠ Barevný svět Olomouc, příspěvková organizaceOlomouc2017-05-30
44.Mateřská škola Těšínská 279, 716 00 Ostrava - Radvanice, příspěvková organizaceOstrava2017-05-30
45.Základní škola VoděradyVoděrady2017-05-31
46.Mateřská škola Čtyřlístek, ŽamberkŽamberk2017-05-31
47.ZŠ a MŠ ZličínPraha Zličín2017-05-31